Dźwigi Olsztyn

Dźwigi Olsztyn – tel. 605 28 78 02

Nasza oferta dotyczy przede wszystkim dźwigów
▶ żurawi wieżowych
▶ oraz dźwigów samojezdnych do 35 ton.

W zakres usług dotyczących żurawi wieżowych wchodzą również kompleksowo: montaż i demontaż, serwis i konserwacja, obsługa operatorska oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji. W pakiecie również odbiory UDT.
Wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem dźwigu wieżowego lub samojezdnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnego terminu oraz szczegółów usługi.
Zadzwoń i zamów – dźwigi Olsztyn

Dźwigi Olsztyn ul. Przemysłowa Firma GOS

Czy wiecie, że…

…mianem dźwigi lub zamiennie żurawie określamy zazwyczaj urządzenia wykorzystywane do podnoszenia, załadunku i rozładunku różnorodnych ładunków. Bywają one używane zazwyczaj jako maszyny budowlane oraz załadunkowe i przeładunkowe, wspomagające czynności transportowe. Przemieszczają ładunki w pionie lub w poziomie na niewielkie odległości, pracując w ruchu przerywanym.
Potocznie przyjęło się używać określenia dźwig do całej grupy maszyn i urządzeń, które technicznie określa się dzisiaj mianem dźwignice. Urządzenia z tej grupy towarzyszyły ludzkości w jej rozwoju od bardzo dawna. Do najstarszych i wszechstronnie używanych należały: dźwignica prosta, kołowrót i żuraw studzienny. Sylwetka tego ostatniego, chociaż jeszcze możliwa do znalezienia w niektórych wsiach, odnajdywana jest bardzo łatwo na każdej większej budowie jako żuraw budowlany. Jego charakterystyczny kształt to nieodłączny motyw krajobrazu każdego rozwijającego się miasta.
Stosowanie zarówno żurawi wieżowych, jak i samojezdnych, jest nie do przecenienia.  Skraca bowiem, i niezmiernie ułatwia, wszelkie zaawansowane prace budowlane i przeładunkowe. (Zobacz jak taki sprzęt pracuje w Nowym Yorku).

Dźwigi wieżowe biorą zazwyczaj udział w dostarczaniu materiałów budowlanych, lub całych elementów, na dowolne wysokości . Skraca to zarówno czas jak i pozwala na wykonanie robót niemożliwych do przeprowadzenia bez tego rodzaju wspomagania. Żurawie samojezdne, dzięki zdolności łatwego przemieszczania się w terenie, sprawdzają się w prowadzeniu prac budowlanych i montażowych na dużych wysokościach. Jest to bardzo efektywne rozwiązanie, zwłaszcza, że wypożyczenie sprzętu najczęściej wiąże się z jednoczesnym wynajęciem wykwalifikowanej i doświadczonej obsługi.
Szukając niezawodnego sprzętu do prac na różnych wysokościach, warto zapoznać się z naszą ofertą dźwigi Olsztyn.
Sprawdź więcej informacji o firmie